Alfabetik Liste

adsense

Hanefi Avcı Sözleri
Sponsorlu Bağlantılar

Hanefi Avcı (d. 1956, Karabıyıklı, Pazarcık, Kahramanmaraş), Türk bürokrat ve polis amiri. Türk Emniyetinde teknoloji temeline dayalı istihbarat sisteminin kurucusu olarak bilinmektedir. Bu sayfamızda Hanefi Avcıya ait sözleri bir arada bulabilirsiniz.

Bana adaletsiz işlem yaparsanız ikinci kitabı da yazarım!

Size karşı olanların, sizlere haksızlık yapanların suçlarını ve yanlışlarını bulup çıkarmanız, bunlarla ilgili olarak adli ve idari mekanizmalar çerçevesinde tahkikat yaptırmanız tabii ki hakkınız. Onların suçlarını ortaya çıkarıp kamuoyuna ve basına vermeniz de hakkınız..

Türkiye’de bugün ben de dahil birçok insan, başına bir iftira gelmeyeceğinden emin değil ama herkesin emin olması lazım. Bu inanç Türkiye’de yok. Herkes demeli ki ‘Türkiye‘de adalet vardır, ne olursa olsun benim başıma bir şey gelmez. Ama ben de dahil kimse böyle düşünmüyor, komploya uğrayabilirim düşüncesi var herkeste.

Kimileri çekilin diyor… Siz ne dersiniz, devam edelim mi, çekilelim mi?

Türkiye`de son zamanda çok tehlikeli bir mantık ve düşünce sistemi geliştirilmek isteniyor. Belli çevreler sürekli tekrarlayarak hepimizin kabul etmesini istiyorlar.

Bir kitap okudum hayatım değişti sözünü, Hanefi AVCI için bir kitap yazdım hayatım değişti

Başkaları da benim kadar risk almalıdır

Böyle bir ortamda insan ölene kadar susmak istiyor..

Neden aşk kitabı, macera romanı, cinayet vb değil de Hanefi AVCI’nın kitabı bu…

Sponsorlu Bağlantılar

2012 Güzel Sözler, Ünlü Kişilerin Sözleri, Özlü Sözler, Kişi Sözleri- Guzelsozun.com Tum haklari saklidir.